Меджугор’є на 39 річницю обявлення Богодиці

«Мир, мир, мир.

Нехай буде мир на землі,

між Богом і людиною, і між людьми взаємно.»

24.06.81р. Послання Богородиці, Меджугор’є.

Це було перше послання Марії. І досі протягом 39 років відбуваються об’явлення Богородиці  у Меджугор’є. І Вона хоче привести нас до того миру, який нам може дати тільки Бог, Її Син. Ми не знаємо наскільки довго щоденні появи будуть продовжуватися, але так як каже Богородиця: «Це час великих милостей». Вона запрошує нас використовувати цей благодатний час для нашого особистого навернення.

Але чому Богородиця приходить? З самого початку, Марія прийшла і сказала: «Я прийшла, тому що мене посилає Бог. Я прийшла, щоб сказати вам, що Бог існує». «Дорогі діти, людство знаходиться у великій небезпеці. Під загрозою – знищити один одного. Ви самі не можете собі допомогти, тому Бог посилає Мене, щоб вам допомагати. Я – з вами, я допомагаю вам. Допоможіть і ви Мені, щоб я могла вам допомагати». Обіцяє: «Через мої послання хочу вести вас шляхом святості, шляхом вічності». Її послання – це материнська любов, вона говорить серцем як мати, щоб ми послухались її настанов: «Дорогі діти, Я – Мама і страждаю через кожну дитину, яка віддалилася від Мого Сина.» Кожний із нас є важливим для Богородиці. Тому потрібно подати Їй руку і сказати: «Мамо, веди мене, я хочу жити по Твоїх посланнях. Хочу співпрацювати, хочу допомагати Тобі, щоб здійснилися всі Твої наміри і Божі плани через моє життя».І якщо ми будемо жити за посланнями Богородиці – буде мир в серцях наших, буде мир в наших родинах і буде мир на землі. І Вона каже, що кожний з нас важливий для Неї, і запрошує, щоб ми стали місіонерами Її послань. Щоб нести Ісуса всім, кого будемо зустрічати. Щоб свідчити не словами, а справами.

Дорогі друзі, ПЦ «Глорія» запрошує Вас у паломництво до Меджугор’я на 39 річницю Явління Богородиці! Це велике святкування, яке подарує  Вам незабутні спогади про час перебування у цьому місці.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *