Паломництво на Святу Землю — напевно, сама незабутня подія в житті будь-якого християнина, адже ці місця непереборно ваблять до себе кожного, хто є учнем Христа. Саме тут, в цих священних для нас місцях майже два тисячоліття тому жив наш Господь — Син Божий Ісус Христос. З давніх часів благочестиві вірні здійснювали паломництво до святинь Ізраїлю.

Єрусалим, Капернаум, Назарет, Віфлеєм, гори Синай і Фавор і, звичайно ж, сам Гріб Господній — всі ці святині тягнуть паломників і донині.

Паломницький центр «Глорія» організовує різні паломницькі поїздки на Святу Землю. В ході цих поїздок наші групи відвідують всі великі святині, пов’язані з життям Христа. Деякі паломницькі маршрути передбачають також відвідування гори Синай, на якій Господь дав Мойсею Свої заповіді. Крім відвідування святинь і пам’яток Святої Землі прочани беруть участь у богослужіннях і мають можливість причаститися Святих Христових Таїн.

Групи розміщуються в комфортабельних готелях, на протязі поїздки паломницьку групу супроводжує кваліфікований гід, у всіх поїздках на Святу Землю передбачається транспортний супровід по всьому маршруту паломництва.

Також Паломницький центр «Глорія» організовує регулярні поїздки в Меджугор’є, Грецію та Італію!  Докладніше в розділі «наші тури»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *