Джерелами Богородиці 26.06.2020 — 27.06.2020

28
2 дня
Львівщина
Дата 26.06.2020 - 27.06.2020
Ціна: 850 грн

 

Слава Ісусу Христу! Друзі, запрошую вас у паломницько- відпочинковий тур (2 дні) по Україні 💧» Джерелами Богородиці»💧 Цей тур збагатить вас духовно і залишить незабутні враження від побаченого.

Паломницький — відпочинковий тур по Львівщині
Джерелами Богородиці
«А хто питиме воду, що Я йому дам,
прагнути не буде повік, бо вода, що Я йому дам,
стане в нім джерелом тієї води, що тече в життя вічне.»
Вiд Iвана 4:14
День 1

Збір групи
9:00 Виїзд зі Львова (головний з/д вокзал).
Ми направляємося до міста Жовкви… Це маленьке містечко, яке знаходиться 25 км. від Львова і своєю архітектураю нагадує «ідеальне місто» доби Ренесансу. За кількістю архітектурних пам’яток Жовква мало не на першому місці серед малих міст Львівщини. Наш екскурсовод проведе нам незабутню екскурсію вулицями цього міста. Розпочнемо розповідь з ринкової площі Вічева, до якої урочисто в’їдемо через Глинську браму ( XVI ст.). Найбільшою, найгарнішою, найбагатшою спорудою Жовкви вважають Костел Святого Лаврентія (1606–1618 рр.). Його дзвіниця отримала назву «малої Пізанської вежі». Не менш величною будівлею є Монастир отців Василіян — Храм серця Христового (1612р.) та Домініканський монастир – Храм Св. Вм. Йософата. А Жолкевський Замок (1606 р.) не залишить без емоцій навіть найвибагливішого туриста.
Після цікавої прогулянки Жовквою, на нас чекає Крехівський монастир (1612 р.). Саме у цій святій обителі будемо мати Святу Літургію. Після молитви запрошуємо піднятися на гору (1 км.) до Крехівських печер.
Перерва на обід (свій перекус). Збір групи біля автобуса. Направляємося до Святого Джерела Марії Люрдської. Саме тут, за переказами місцевих селян, об’явилася Пресвята Богородиця одній благочестивій жінці. З цього часу, вода в джерелі набула цілющі властивості. Багато паломників з різних куточків світу приїжджають сюди за святою водичкою, зцілюючись від багатьох недуг. Вільний час на молитву та набирання води.
Збір групи. Переїзд до курортного готелю «Зальцборк» (Стара Сіль). Розміщення в готелі. Вечеря. Вільний час. Нічліг.

День 2

Свята Літургія у Храмі Святої Параскеви (1429р.) у селищі Стара Сіль. Після Літургії на нас чекає цікава розповідь про це село і про Храм, який є Пам’яткою архітектури XVII ст.. Отримавши цікаву інформацію, запрошуємо до Святого Джерела — Урочища З’явління. За легендю, на цьому місці явився Господь, після чого місцева жінка вмилася водою і прозріла. Селяни збудували капличку (Тіла Господнього) біля джерела, яка є і по сьогоднішній день. Вільний час на молитву. Збір групи. Сніданок в готелі.

Переїзд до міста Борислав, а саме до «Церкви-лічниці» Святої Анни (1900р.), де зберігаються понад сім сотень мощей святих. Ознайомлення з історією церкви та розповідь про мощі, нам надасть парох церкви. Вільний час на молитву та прикладання до мощей . На подвір’ї церкви є Джерело зі Святою водою. Збір групи біля автобуса.

Наша подорож на цьому не закінчується… На нас чекають мальовничі Карпати! Ми направляємося до Державного історико-культурного заповідника «Тустань». Давнє місто-фортеця Тустань оповите таємницями і легендами. Вільний час для прогулянки фортецею. Збір групи біля Джерела. Про силу води цього джерела було відомо ще з древніх часів. Біля кринички, з якої вони набирали воду, одного разу з’явилася Божа Мати. Вона опустила у криницю долоню і промовила:
«Вийшла ти з землі сеї та оберігати будеш землю сю і нарід землі сеї». Цілюща вода заліковувала навіть такі рани, що вважалися смертельними. На місці джерела звели церкву Пресвятої Трійці. Молебень до Пресвятої Богородиці. Перерва на обід (свій перекус). Збір групи та повернення до Львова.

Наша подорож закарбує у вашій пам’яті незабутні враження та дасть можливість духовно оновитися!

Вартість туру 850 грн.

У вартість туру входить:
— Переїзд комфортабельним автобусом по всьому маршруту.
— Ночівля в курортному готелі «Зальцборк» зі сніданком та вечерею.
— Екскурсії.
— Супровід духівника та керівника групи