МЕДЖУГОР’Є- ГРЕЦІЯ (о.Корфа) 11.09-22.09.20

380
12 днів
Меджугор'є- Греція
Дата 11.09.2020 - 22.09.2020
Ціна: 380
🇬🇷🔥🔥🔥 МЕДЖУГОР’Є- ГРЕЦІЯ🔥🔥🔥🇬🇷
Паломницький центр «Глорія» м.Львів пропонує чудову подорож для тих хто ще не вирішив, де провести цікаво і незабутньо літні канікули🏺🏺
На нас чекає молитовна програма у Меджугор’є,  цікаві зустрічі та свідчення людей, які спізнали велику Божу ЛЮБОВ❤  , а також Материнське Благословення  Богородиці (2 червня).
На о. Корфу ми проведемо незабутні 4 дні😊 . Відвідаємо багато храмів з мощами таких святих, як Пантелеймон Цілитель, Миколай Чудотворець…ну і СПИРИДОН ТРИМИФУНТСЬКИЙ!!!
Незабутнє враження залишуться після екскурсії храмами   МЕТЕОРА⛰.
І на завершення нашої подорожі 3 дні в м. Салоніки і храм Димитрія Солунського⛪.
❗❗❗Відпочинок на Адріатичному, Іонічному та Егейському морях🏖❗❗❗
Подорож через  7 цікавих країн з мінімум нічних переїздів🌞
Не зволікайте, телефонуйте☎️…кількість місць обмежена!!!

 Меджугор’є та Греція

 

Паломницький центр «Глорія» Львів пропонує Паломництво до Меджугор’я та шість днів відпочинку на узбережжі Адріатичного, Іонічного та Егейського морів.

У вартості поїздки відвідування Храму святителя Спиридона Триміфунтського на острові Корфу, та поїздка у монастирі Метеори — восьме чудо світу.

 

 

 

11.09 (пятниця)

 

7:00 Виїзд зі Львова ( головний з/д вокзал).

8:30 Виїзд зі Стрия (заправна ОККО).

9:00 Свята Літургія в церкві Покрову Пресвятої Богородиці с. Гірне.

Нічний переїзд до Хорватії.

 

 

31.05 (неділя)

 

Прибуття на узбережжя Адріатичного моря в курортне містечко Макарська Рів’єра (Хорватія). Свята Літургія (українською мовою) в східному обряді. Вільний час для відпочинку на морі  (приблизно 9 годин).  Переїзд до Боснії та Герцоговини.

Прибуття  до Меджугор’я . Розміщення в  готелі. Ночівля.

 

 

01.06(понеділок)

 

Сніданок. Свята Літургія ( українською мовою) в східному обряді. Молитва вервиці на горі явління Богородиці — Подбрдо. Оглядова екскурсія для ознайомлення з  Меджугор’єм. Екскурсія розпочнеться з могили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я, який багато працював для розвитку школи Марії; продовжимо молитвою біля мироточивого Хреста і завершимо біля церкви Св. Якова з цікавою розповіддю про Меджугор’є. Вільний час. Обід.

ВЕЧІРНЯ МОЛИТОВНА ПРОГРАМА В КОСТЕЛІ СВ. ЯКОВА. Ця програма відбувається щодня і є основною та обов’язковою подією для всіх паломників, які перебувають у Меджугор’є.

18:00 – Молитва вервиці ( Радісні та Страсні Таємниці, в часі якої у 18:40 є явлення Богородиці).

19:00 – Свята Літургія ( Меса).

20:00 – Освячення куплених речей, молитва на оздоровлення душі і тіла, молитва вервиці ( Славні Таємниці).

Ночівля.

 

02.06 (вівторок)

 

Сніданок. Свята Літургія ( українською мовою) в східному обряді. Явління Богородиці та посланні миру через візіонерку Мір’яну (біля «Синього хреста»). Хресна дорога на гору Кріжевац. Зустріч з спільнотою « Ченаколо» та свідчення людей з наркотичною (або іншими видами) залежностю, які проживають у цій спільноті і перебувають на реабілітації без медикаментів, психологів, лікарів і т. п…, а лікуються завдяки посиленій праці та молитві.  Вільний час. Обід.

ВЕЧІРНЯ МОЛИТОВНА ПРОГРАМА В КОСТЕЛІ СВ. ЯКОВА.

18:00 – Молитва вервиці ( Радісні та Страсні Таємниці, в часі якої у 18:40 є явлення Богородиці).

19:00 – Свята Літургія ( Меса).

20:00 – Адорація ( поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах).

Ночівля.

 

 

03.06 (середа)

 

Свята Літургія ( українською мовою) в східному обряді. Можливе відвідування замку для Богородиці, де проживає чудова сім’я Ненсі і Патрік, які розповідають про своє  минуле життя і як воно змінилося через послання Богородиці в Меджугор’є. Обід. Зустріч з спільнотою « Світло Марії», які живуть і навчаються у школі Марії. Можливі також інші зустрічі та свідченні людей, що проживають у Меджугор’є.

Освячення куплених речей в готелі.  Виселення з готелю. Нічний переїзд до Греції.

 

 

04.06 (четвер)

 

Приїзд до Греції.

Переправа паромом на о. Корфу.

Корфу або Керкіра — місто, розташоване на однойменному острові, в центральному соборі якого з XV століття спочивають мощі святителя Спиридона Триміфунтського. В інших храмах міста зберігаються, також, мощі благовірної цариці Феодори, апостолів Ясона і Сосипатра.

Збір групи. Переїзд до готелю на узбережжя. Поселення в готель. Вільний час на морі. Вечеря.

Ночівля.

 

 

 

 

05.06 (п’ятниця)

 

Сніданок. Екскурсія в старе місто Керкіра. Відвідування храму, де зберігаються мощі св. Спиридона, а також інших храмів міста. Вільний час на морі.

Вечеря. Ночівля.

 

 

06.06 (субота)

 

Сніданок. Вільний час на морі.

У вільний час пропонуємо: екскурсія островом Корфу ( факультативно 15 є). Також можливі інші індивідуальні морські екскурсії вздовж узбережжя Іонічного моря, екскурсії катером на сусідні острови Корфи ( факультативно~50є). Вечеря. Ночівля.

 

 

07.06 (неділя)

 

Свята Літургія українською мовою в східному обряді. Сніданок.

 

Виселення з готелю.

Переїзд до паромної переправи.

Поїздка на Метеори.

Метеори — це християнські монастирі, що побудовані на гігантських уривчастих скелях і велично спрямовані в небо, як подарунок ченцям, які прагнуть наблизитися до Бога.

Переїзд у готель (Салоніки). Вечеря. Ночівля.

 

 

08.06 (понеділок)

 

Сніданок.

Салоніки. Вільний день. Відпочинок на Егейському морі.

Салоніки — це друге за розміром, після Афінмісто Греції і столиця грецької області Македоніяпорт в затоці Термаїкос  Егейського моря, в гирлі річки Вардар. Саме в цьому місті є багато пам’яток  ранньохристиянської і візантійської архітектури, які занесені до Списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Пропонуємо відвідати (факультативно 35 Є):

. Вечеря. Ночівля.

 

9.06 (вівторок)

 

Сніданок. Вільний час.

Збір групи. Нічний переїзд в Україну.

 

10.06 (середа)

 

Приїзд  до Львова.