Меджугор’я та Плітвіцькі озера 29.10-04.11.19

165
7 днів
Меджугор'є
Дата 29.10.2019 - 04.11.2019
Ціна: 165

Національний парк Плитвіцькі озера (хорв. Plitvička jezera) розташований у центральній частині країни . Води річки Корана, що протікають крізь вапняк, за тисячі років  утворили природні греблі, які в свою чергу створили ряд мальовничих озер, водоспадів і печер.

Меджугор’я 29.10-4.11.19

29.10(вівторок)

7:00 Виїзд зі Львова ( Приміський з/д вокзал).

8:30 Виїзд зі Стрия ( заправна ОККО).

9:00 Свята Літургія у храмі Покрову Святої Богородиці, с. Гірне (м. Стрий).

Нічний переїзд до Боснії та Герцоговини.

Картинки по запросу меджугор'є фотографії

30.10(середа)

Ранковий приїзд до Меджугор’є. Поселення в готель.

Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор’є. Відвідування церкви Св. Якова, мироточивого Хреста, могили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я, що багато трудився для розвитку школи Марії. Вільний час для приватної молитви, сповіді, відпочинку чи купівлі сувенірів. Обід.

Молитва вервиці на горі Явлінь Богородиці (Подбрдо). Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників:

17:00 – Молитва Вервиці;

18:00 – Свята Меса;

19:00 – молитви на оздоровлення душі і тіла. Молитва вервиці ( Славні таємниці).

Ночівля.

31.10(четвер)

Сніданок. Свята Літургія українською мовою в східному обряді. Хресна Дорога на горі Кріжевац. Відвідання замку Богородиці у Ненсі і Патріка. Можливі інші зустрічі, реколекції, науки, свідчення духовних осіб, місіонерів та візіонерів, які проживають у Меджугор’є. Обід .

Вечірня молитовна програма в костелі св. Якова.

17:00 – Молитва Вервиці;

18:00 – Свята Меса;

19:00 – Адорація (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах).

Ночівля.

01.11(п’ятниця)

Картинки по запросу меджугор'є фотографії

Сніданок (ПІСТ НА ХЛІБІ І ВОДІ). Свята літургія українською мовою в східному обряді. Зустріч з місіонерами спільноти “Світло Марії”. Відвідання спільноти «Ченаколо» — заснованою італійською монахинею – сестрою Ельвірою Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей. Лікування відбувається без медикаментів завдяки посиленій праці та молитві. Вільний час для приватної молитви та відпочинку. Обід (ПІСТ НА ХЛІБІ І ВОДІ).

Вечірня молитовна програма в костелі св. Якова.

17:00- Молитва вервиці.

18:00- Свята Меса.

19:00- Адорація (поклоніння перед Хрестом).

Ночівля.

02.11(субота)

Сніданок. Явління Богородиці та послання миру для людей через візіонерку Мір’яну ( біля”Синього хреста”). Вільний час для приватної молитви та відпочинку. Обід. Освячення куплений речей.

Вечірня молитовна програма в костелі св. Якова.

17:00 – Молитва Вервиці;

18:00 – Свята Меса;

21:00 – Адорація (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах).

Виселення з готелю.

Нічний переїзд в Хорватію.

 

03.11(неділя)

Приїзд до Хорватії в Національний парк Плитвіцькі озера (хорв. Plitvička jezera), який розташований у центральній частині країни (вхід 20 Є). Води річки Корана, що протікають крізь вапняк, за тисячі років нанесли бар’єри травертина, утворивши природні греблі, які в свою чергу створили ряд мальовничих озер, водоспадів і печер.

Територія Національного парку займає 29482 га, включає в себе 16 великих і декілька менших карстових каскадно розташованих озер, 140 водоспадів, 20 печер і унікальний буковий і хвойний ліс, що збереглися з найдавніших часів і мають здатність відновлюватися. На його території живуть ведмеді, вовки, багато видів рідкісних птахів та інших тварин.

Плитвіцкі озера включено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.

Переїзд в Україну.

04.11(понеділок)

Прибуття до Львова.