Паломництво святинями Італії 1.04-9.04.20

380
9 днів
Італія
Дата 1.04.2020 - 09.04.2020
Ціна: 380

 

Вся Італія

(Венеція, Асиж, Рим, Сан Джованні Ротондо та Барі, Альберобело, Ланчано, Лорето, Падуя)

«Італія- це не країна, а почуття…»

Дорогі друзі🤗, я знову готуюсь до подорожі 🧳святинями Італі🇮🇹, тому запрошую всіх бажаючих, хто ще не здійснив свою мрію і має велике бажання доторкнутися до найвеличніших реліквій світу😇.
Ця подорож незабутня, адже їдемо до вічного міста Рим 🏛саме на Вербну Неділю🌿, де будемо на спільній Месі з Папою Франциском. Також в часі Великого посту зможемо побувати в Сан Джовані Ротондо, у найбільшого сповідника XX ст.- о. Піо🙏. Асиж надихне  нас спокоєм і миром, який носив у собі св. Франциск Асижський😌. Наповним серця любов’ю і  милосердям у м. Барі в гостях у св. Миколая🥰, доторкнемося до найбільшого Євхаристійного чуда в історії людства у м. Ланчано😯 і завітаємо до м. Лорето, де знаходиться » Свята Хатина»- місце, де народилася Богородиця👼. Також помилуємося красою міст Альберобело🏡 і Венеції🛶…і на кінець подорожі завітаємо до Антонія Падевського

1.04.20 (СЕРЕДА)

07:00 виїзд зі Львова ( Приміський вокзал).

08:30 виїзд зі Стрия ( заправка ОККО).

09:00 Свята Літургія в храмі Покрови Пресвятої Богородиці, с. Гірне ( м. Стрий).

Нічний переїзд в Італію. Ми направляємось до Венеції.

2.04.20 ( ЧЕТВЕР)

Приїзд у Венецію — місто, яке зберегло до нашого часу середньовічне християнство, насичене святинями. Буває, що в одному невеликому храмі зібрані кілька святинь, які вражають своєю значимістю.

Під час екскурсії Ви дізнаєтесь про історію Венеції та відвідаєте її найвідоміші храми:

  • Церква святого Захарія. У ній знаходяться мощі св. Захарія і св. Афанасія Великого. Церква святого Іоанна Хрестителя. У ній зберігається частка мощей Іоанна Предтечі.Також тут зберігаються нетлінні мощі святого патріарха Олександрійського Іоанна Милостивого, шип з тернового вінця Спасителя, хрест преподобного Сави Освяченого з частинками Древа Святого Животворящого Хреста Господнього.
  • Собор апостола Марка. Справжнім скарбом собору Святого Марка є мощі апостола Марка. У Базиліці Святого Марка у нас відбудеться Літургія. Після літургії протягом вільного часу можна буде відвідати інші церкви Венеції, поплавати на гондолах, поблукати містом.
  • Кафедральний собор святого великомученика Георгія Побідоносця. У ньому зберігають правицю Св. Василія Великого, якою була написана Божественна Літургія.

Переїзд у транзитний готель. Поселення. Ночівля.

Картинки по запросу падуя

3.04.20 ( ПЯТНИЦЯ)

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд до Асижу.

Містечко Асиж (точніше Асізі) розташоване в італійській провінції Умбрія, відоме для всього світу, через  святого Франциска Асижського (1182-1226).Свята Літургія у церкві Святого Франциска. Також ми відвідаємо храм Св. Клари (1194-1253), першої послідовниці Франциска Асижського, де захоронені її мощі, а також храм Св. Даміана.

Переїзд у транзитний готель. Поселення. Ночівля.

Картинки по запросу ватикан фото

4.04.20 (СУБОТА)

Сніданок.

Приїзд до величного міста – Рим.

УВАГА! ПЕРЕСУВАННЯ ПО РИМУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ!

Екскурсія «Християнський Рим»!  Під час екскурсії ви побачите:

  • Церкву Чесного Животворящого Хреста в Єрусалимі (в цій церкві знаходиться капела святої Олени, а так же земля з Єрусалиму, привезена нею, капела реліквій, де зберігаються частина Хреста Господнього, два шипа з Його Тернового вінця, цвях і перст святого апостола Фоми, копія Туринської плащаниці в натуральну величину);
  • Церкву Спасителя «на Святих Сходах» (де знаходяться сходи з палацу Пілата, на яку ступав Спаситель, ікона «Нерукотворний образ Спасителя»);
  • Латеранську базиліку святого Іоанна Хрестителя (де у верхній частині балдахіна над головним вівтарем зберігаються глави святих апостолів Петра і Павла, частина стола Святої Трапези, верхній обруч колодязя, коло якого Спаситель говорив з самаритянкою),
  • Баптистерій (в капелах якого покояться мощі святих Секунди і Руфіни, і мучеників Кипріяна і Юстини);
  • Церкву святого Калліста (де покояться мощі священомученика Климента і святого рівноапостольного Кирила, десниця святого Ігнатія богоносця, залишки ранньохристиянської базиліки IV століття з настінними фресками IX і XI століть);
  • Базиліку Божої Матері «Сніжної» (де зберігаються Ясла Христові і чудотворна ікона Божої Матері «Благо римського народу»);

Вільний час пропонуємо — Екскурсію Музеї Ватикану без входу у Сади Ватикану (35€)

Час на особисту молитву.

Вільний час.

Нічліг у транзитному готелі.

 

5.04.20 ( НЕДІЛЯ)                ВЕРБНА НЕДІЛЯ

Сніданок. Приїзд до міста – Рим.

УВАГА! ПЕРЕСУВАННЯ ПО РИМУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ!

Наш день почнеться знову з площі св. Петра.

Зустріч з Папою Франциском під час Святої Меси, що відбудеться на площі Святого Петра у Ватикані. Освячення вербових галузок по завершенні Меси,а також апостольське благословення на папамобілі , який буде рухатися по коридору, спорудженому заздалегідь.

Вільний час на особисту молитву.

А потім продовжимо знайомство з величним містом.

Екскурсію «Рим – вічне місто»!  (екскурсія за додаткову плату 10€) Нас чекає справжня велич шедеврів архітектури, що дійшли до нас крізь століття … Зовнішній огляд Колізею, Пантеону, Римського форуму, замку Святого Ангела, фонтану Треві, арки Констянтина і Капітолія — від захоплення і краси затамовується дихання …

Свята літургія у соборі св. Софії в Римі в українському обряді.

22:30  – виїзд автобусом з м. Риму. Нічний переїзд.

6.04.20 ( ПОНЕДІЛОК)

Приїзд до містечка Альберобело – це єдине в світі місто, де житлові будиночки виглядають як шапочки казкових гномів! За свою унікальність місто з 1996 року визнане світовим надбанням людства і охороняється ЮНЕСКО. Відвідування храму Безсеребреників Косми і Дем’яна, де знаходяться часточки мощей святих.

Переїзд  до м. Барі.

Вшанування мощів Св. Миколая.

Збір групи від’їзд з Барі.

Приїзд до Сан Джованні Ротондо.

— спільна та приватна молитва біля гробу о. Піо.

— відвідування церков, Хресної Дороги та монастиря.

— вшанування мощей отця Піо.

— Божественна Літургія.

Переїзд у транзитний готель. Поселення. Нічліг.

7.04.20 ( ВІВТОРОК)

Сніданок. Переїзд до Ланчано.  Свята Літургія.

Тут ми відвідаємо місце де у 8 столітті відбулось чудо, коли під час Літургії хліб і вино перемінились на Тіло і Кров. Вчені стверджують, що фрагмент Тіла є зрізом людського серця, на якому можна розрізнити лівий і правий шлуночок. Тіло і Кров мають групу крові АВ. Це та ж група крові, яка знайдена на Туринській Плащаниці. В Крові виявлено протеїни та типові елементи в такій кількості та вигляді, в яких вони містяться у зразках лише свіжої крові. Незрозумілим є факт чудової консервації реліквії, яка стільки віків перебувала під дією нищівних атмосферних та біологічних чинників, адже вчені не виявили жодних слідів муміфікуючих речовин, які застосовувались з подібною метою у різні часи. Остерігаючись звинувачень у підробці результатів досліджень, професор Лінолі звернувся до ООН. У 1976 її представники-лікарі провели незалежні дослідження, які ще раз підтвердили правдивість результатів італійських лікарів-католиків.

Відтоді чудо в Ланчано – беззаперечний і науково доведений факт, а для християн світу – явний доказ присутності Господа у кожній Євхаристії.

Переїзд до  Лорето — містечко, яке відоме саме через «Святу Хатину» — місце, де народилася Богородиця. Вільний час на молитву та придбання сувенірів.

Переїзд у транзитний готель. Нічліг.

8.04.20 ( СЕРЕДА)

Сніданок. Виселення з готелю.

Приїзд до Падуї. Ми відвідаємо великий храмовий комплекс – собор св. Антонія Падуйського – місце, яке найчастіше відвідують паломники з усього світу.

Славиться також місто Падуя – базілікою святої Юстини. У базиліці святої Юстини знаходяться мощі святого євангеліста Луки. Час на особисту молитву. 

Збір групи.

Нічний переїзд до України.

9.04.20 ( ЧЕТВЕР)

Повернення в Україну.