СВЯТИНЯМИ СЕРЕДНЬОВІЧЧЯ 4-5 липня 2020р.

35
Дорогі друзі, паломницький центр «Глорія» запрошує у ще один дуже цікавий відпочинково- паломницький тур по Україні (2 дні) 😍
🏰СВЯТИНЯМИ СЕРЕДНЬОВІЧЧЯ🏰
 
Пам’ятайте, що … «Подорож — це єдина річ, купуючи яку, стаєш багатшим». Тому запрошую всіх бажаючих, хто втомився від карантину😷 і хоче духовно оновитися та інформаційно збагатитися з нами у цю подорож. На нас чекають Середньовічні святині та легендарні фортеці, мальовничі пейзажі та цікаві екскурсії.
Паломницько – відпочинковий тур по Україні
(Львів – Зарваниця – Хотин – Ком’янець-Подільський – Бакота – Львів)
Святинями Середньовіччя
«Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово»
Вiд Iвана 1:1
День 1
7:00 – Виїзд зі Львова (головний з/д вокзал).
Ми вирушаємо до  Марійського духовного центру Західної України – Зарваниці. Народні перекази пов’язують виникнення села зі з’явленням Богоматері одному ченцеві, який, вцілівши після нападу татар на Київ у 1240 р., шукав прихисток у місцині над річкою Стрипою. Місцевість, де його «зарвав» сон, він назвав Зарваницею. Згодом чернець збудував біля кринички каплицю і примостив у ній ікону Богоматері.
В літку 2014 р. у Зарваниці розпочали будівництво «Українського Єрусалиму» — це унікальний комплекс, який вміщає у собі копії найбільших християнських святинь Святої Землі.
Вільний час на молитву, прикладання до Чудотворної  ікони Зарваницької Богоматері, відвідання «Українського Єрусалиму».
Перерва на обід (свій перекус). Збір групи біля автобуса. Переїзд до міста Хотин.
Хотин – це місто на правому березі Дністра, відоме своєю фортецією  XIII-XVIII ст., яка збереглася і по сьогоднішній день. Ця фортеця є державним історико – архітектурним заповідником і вважається одним з семи чудес України. Колись вона була одною з найбільших оборонних  військових фортець Османської Імперії. Тут відбувалося багато історичних битв. На нас чекає цікава розповідь від нашого екскурсовода про це місце, яка залишить неймовірні враження від побаченого.
Збір групи біля автобуса. Переїзд до міста Ком’янець-Подільський. При в’їзді до цього міста нас зустріне у всій своїй красі Кам’янець-Подільська фортеця (XIV ст.) та екскурсовод, який поділиться з нами історією і всіма легендами, якими оповита ця фортеця. Екскурсійна прогулянка вечірнім містом. Вечеря (факультативно). Розміщення в готелі. Нічліг.
День 2
Виселення з готелю. Свята Літургія в  Петропавлівському храмі святих верховних апостолів Петра і Павла (найдревніший автентичний храм Кам’янець-Подільська). Обід (факультативно). Збір групи біля автобуса. Вирушаємо до затопленого села Бакота (перші згадки датуються 1240р.). Мальовнича природа і романтичний імідж цих місць приваблюють сюди численні потоки паломників і мандрівників. Екскурція цією місцевістю закарбує у вашій пам’яті назабутні враження та емоції. Пропонуємо прогулянку на кораблику по Дністровському каньоні (факультативно). Панорами Дністра і його лівих приток неймовірні і варті сотень кадрів фото. Також буде можливість побувати у Скельному монастирі Бакоти.
Збір групи. Повернення до Львова.
Вартість туру 1050 грн.
У вартість туру входить:
— Переїзд комфортабельним автобусом по всьому маршруті.
— Ночівля в готелі.
— Супровід духівника та керівника групи.
— Екскурсії по програмі.
Додатково оплачується:
— Вхідні квитки в туристичні об’єкти.
— Обід та вечеря.
— Екскурсія корабликом.